Робота Україна: Керівництво - вакансії, Робота в в Україні. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Керівництво.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

Вакансії в в Україні / Вакансії в в Україні / Вакансії Керівництво, Україна

На 21.01.2021 в нашій базі:  4551 вакансій,   28576 резюме

Робота в в Україні в рубриці КерівництвоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Керівництво в в Україні. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Керівництво»).


По вашому запиту знайдено: 122 вакансій
 • Мережа магазинів «EconomClass» є лідером свого сегменту на ринку України. Запрошує взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади, та шукає уважного та рухливого Контролера

  Якщо ти активна, цілеспрямована, маєш бажання працювати на резельтат, то ми чекаємо на твоє резюме!

  Що потрібно робити?

  • Перевіряти зовнішні та внутрішній стан торгових точок<...
 • «Найбільша мережа магазинів в Україні вживаного та нового одягу, європейської побутової хімії «ECONOMCLASS» оголошує конкурс на посаду Адміністратор магазину.

  Якщо ти активна, цілеспрямована, маєш бажання працювати на резельтат, то ми чекаємо на твоє резюме!

  Вимоги до кандидата:

  • досвід роботи у сфері торгівлі та управлінні персоналом;
  • знання ка...
 • Вакансія: Керівник / Аналітик інформаційного відділу

  ЗАТ Центр інтелектуальних технологій АПК

  Основні функціональні обов’язки:

  • Загальні функції – організація формує проєктні групи щодо виконання науково-консалтингових замовлень. Керівник / Аналітик сприяє інформаційному забезпеченню діяльності проєктних груп, їх взаємодії із керівництвом проєктів, замовниками і партнерами; забезпечує накопиченню і використанню інформаційних баз за проєктними напряма...
 • В команду PIED-DE-POULE мы приглашаем Администратора.

  PIED-DE-POULE — сеть салонов красоты бизнес-класса. Более 130 человек в команде.

  Требования к должности: опыт работы — от 1 года (имеется внутренняя школа, в которой мы будем регулярно повышать вашу квалификацию).

  Конечным результатом вашей работы будет:

  • правильно сформированные записи к ма...
 • Компания «ОМиС» — крупнейший производитель межкомнатных дверей и отделочных строительных материалов в Украине. Приглашает на работу Мастера участка покраски полиуретаном.

  Требования:

  • Опыт руководства небольшим производственным коллективом (от 10 чел.);
  • Опыт работы на любом производстве, техническая грамотность.

  Функциональные обязанности:...

 • Вакансія: Супервайзер

  САЛОН ТЕПЛО і ХОЛОД

  Дистриб’юторська компанія, що працює на ринку світло та електротехніки (досвід 10 років).

  Вимоги до кандидатів:

  • Досвід роботи на аналогічній посаді в торгових компаніях від 2-х років; — Впевнений користувач програм (1С, Excel); — наявність особистого автомобіля.

  Функціональні обов’язки:


  Пошук роботи в в Україні: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в в Україні. Пошук роботи в в Україні за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Керівництво з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Україна і вакансії в Україні на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: