Робота Україна: Керівництво - вакансії, Робота в в Україні. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Керівництво.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

Вакансії в в Україні / Вакансії в в Україні / Вакансії Керівництво, Україна

На 26.01.2020 в нашій базі:  5088 вакансій,   209929 резюме

Робота в в Україні в рубриці КерівництвоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Керівництво в в Україні. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Керівництво»).


По вашому запиту знайдено: 116 вакансій
 • Агентство знакомств с иностранцами предлагает вакансию Переводчик-администратор.

  Требования: Знание английского языка не ниже среднего уровня, умение излагать свои мысли грамотно и красиво, дисциплинированность, ответственность, креативность, пунктуальность, ОРГАНИЗОВАННОСТЬ, желание работать на результат.

  Обязанности: перевод и написание писем на английс...

 • В будівельну організацію МЖК "Оболонь", ДП "Портал", м. Київ, потрібен Інженер з проектно-кошторисної роботи. Досвід роботи обов'язковий. Ставка 16000 грн. 5-денний робочий тиждень....
 • Вакансія: Администратор

  Ночной клуб «СКАРЛЕТ»

  Новый элитный клуб «СКАРЛЕТ» в «Президент Отеле» набирает на работу Администраторов со знанием английского языка.
  Можно без опыта работы (обучаем)

  Требования;
  - Мужчины возраст 25-40 лет, рост не ниже 180 см
  - Девушки возраст 18-35 лет, рост не ниже 165 см
  - Знание английского языка. (другие иностранные языки приветствуются)...

 • Що ж? Познайомимось?

  Ми мережа магазинів «ВСЕ ВІД 1 ГРН», активно розвиваємось на ринку Західної України більше 10-ти років.

  Саме у зв’язку з нашим стрімким зростанням, у нас збільшується штат працівників і сьогодні актуальною стала вакансія РЕВІЗОРА!

  Хочеш спробувати?

  Очікування від майбутнього кандидата:

  • молода та активна жінка віком від ...
 • Завод-виробник покрівельних матеріалів шукає Керівника відділу продажів. Також ми є імпортером будівельних матеріалів та локально знаходимось у м. Березне.

  Наші працівники потребують професійного та чесного керівника, що правильно змотивує та навчить перевиконувати плани продажу і багато заробляти.

  Ви наш кандидат, якщо:

  - Націлені на результат;

  - Зн...

 • Вимоги:

  Обов'язки:

  Умови: Финансовому учреждению требуется cекретарь-референт.

  Офис в центре города

  Теребования: высшее образование, пунктуальность, честность, трудолюбие

  ...
 • Требуется Администратор в Центр здоровья "DOLPHINS"

  Требования: медицинское образование, свободный пользователь ПК (1C, Word, Excel, Paint), умение вести страницы в соц.сетях, ответственность, коммуникабельность, стремление к своему профессиональному развитию и усовершенствованию.

  Работа посменно (составляется внутренний график)

  ЗП по результатам собеседова...

 • Вакансія: Територіальний менеджер

  Ужгородська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості

  Вимоги: Впевнений користувач ПК, наявність власного автомобіля (категорія В)

  Обов'язки: Організація ефективної роботи та забезпечення виконання плану доходів відділень, які знаходяться на території закріпленій за менеджером.Забезпечення та контроль за виконанням стандартів якісного обслуговування клієнтів, складання та своєчасне подання встановленої звітності

  У...

 • Вакансія: Руководитель

  VIPagent / ФЛП Киншаков Е.Г.

  Требования: знание ПК, опыт работы на вакансии агента по недвижимости от 1-о года, умение работать с людьми, опыт работы на вакансии эксперта по недвижимости от 6-и месяцев

  Обязанности: работа с агентами, осуществление контроля за работой агентов, набор и обучение новых агентов, организация переговоров, подготовка и проверка документов во время сделки.

  Условия ...

 • Приглашаем к сотрудничеству Руководителя - менеджера по работе с пищевыми предприятиями, производителями пищевой продукции в Днепропетровской и Запорожской областях.

  Мы ищем: активного, целеустремленного человека.

  Функциональные обязанности:

  • Развитие компании в регионе

  • Планирование, разработка и внедрение стратегических планов компании.

  • об...


Пошук роботи в в Україні: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в в Україні. Пошук роботи в в Україні за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Керівництво з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Україна і вакансії в Україні на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: