Робота Україна: Видавництво, поліграфія - вакансії, Робота в в Україні. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Видавництво, поліграфія.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

Вакансії в в Україні / Вакансії в в Україні / Вакансії Видавництво, поліграфія, Україна

На 19.04.2019 в нашій базі:  7275 вакансій,   259089 резюме

Робота в в Україні в рубриці Видавництво, поліграфіяНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Видавництво, поліграфія в в Україні. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Видавництво, поліграфія»).


По вашому запиту знайдено: 72 вакансій
 • Требования: ОР, знание дизайнерских программ АПОГЕЯ, Акробат про

  Обязанности: Подготовка спусков на СТP Screen 4300S , вывод пластин

  Условия: работа с 9-00 до 18-00. м НИВКИ, Испытательный срок 1 месяца

  ...
 • Полиграфическому предприятию «Джулия принт» на постоянную работу требуется:

  Менеджер по продажам полиграфических услуг

  Требование:

  • опыт работы или быстрая обучаемость;
  • порядочность, ответственность,
  • умение работать на результат;

  Обязанности:


  Пошук роботи в в Україні: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в в Україні. Пошук роботи в в Україні за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Видавництво, поліграфія з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Україна і вакансії в Україні на Jobsite.