Робота Україна: Консалтинг - вакансії, Робота в в Україні. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Консалтинг.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

Вакансії в в Україні / Вакансії в в Україні / Вакансії Консалтинг, Україна

На 20.10.2019 в нашій базі:  8075 вакансій,   219328 резюме

Робота в в Україні в рубриці КонсалтингНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Консалтинг в в Україні. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Консалтинг»).


По вашому запиту знайдено: 11 вакансій
 • ХЕРСОН!!! Международная компания МОН-КЕС ищет сотрудников на вакансию «Менеджер по работе с иностранными клиентами» Sales manager for foreign trade.

  ОБЯЗАТЕЛЬНЫМ КРИТЕРИЕМ ЯВЛЯЕТСЯ ЗНАНИЕ АНГЛИЙСКОГО ЯЗЫКА

  Компания МОН-КЕС, предоставляющая услуги торговли на финансовом рынке (форекс, криптовалюта, биткоин)

  Требования: Владение английским языком на уровне н...

 • Вакансія: Менеджер по работе с клиентами

  ПП "КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ГЛОБАЛ-ІНФОРМ"

  Менеджер по работе с клиентами срочно требуется на постоянное место работы. Желаемые требования: активная жизненная позиция, грамотная речь. Условия: предоставляется клиентская база; рассмотрим выпускников вузов без опыта работы, Официальное трудоустройство. График работы: пн-пт, 9.00-18.00. З/п: (ставка + %) - до 20 000 грн (с возможностью роста).<...

 • Вимоги: вміння працювати з законодавчою та нормативною документацією, впевнене володіння ПК, здатність приймати та засвоювати нову інформацію, організованість, активність.

  Обов'язки: робота в депозитарній установі, консалтинг у сфері корпоративного права переважно у частині акціонерних товариств

  Умови: офіс, розмір з/п залежить від навичок, працездатності та р...

 • Евролайф Украина является ведущим финансовым консультантом на рынке страхования жизни Украины. Опираясь на обширный опыт и know-how международного концерна, с самого начала нашей работы мы сумели завоевать лидирующие позиции среди посредников по страхованию жизни и сегодня также являемся крупнейшей компанией в этой области.

  Мы рады, что имеем возможность участвовать в ...

 • Опис вакансії:

  Ми консалтингова фірма з 19-річним досвідом.

  У зв’язку з розширенням нашої сфери діяльності з метою надання послуг з фінансового моделювання та створення прикладних інструментів у MS Excel та Access, ми відкриваємо вакансію бізнес-аналітика, спеціаліста з прикладного моделювання.

  Вимоги до кандидата:

  Доско...

 • Вакансія: Бухгалтер

  ЮТА Стандарт, бухгалтерская компания

  Требования: Бухгалтерські, податкові консультування, звітність

  Обязанности: Прошу розглянуту можливість співпраці. Вартість робіт залежить від кількості господарчих операцій. Досвід в галузі більше 10 років

  Условия: Бухгалтерське забезпечення (аутсорсінг)

  ...
 • ООО "ИЗИ КРЕДИТ" (ТМ ICredit) - небанковская финансовая организация, специализирующаяся на выдаче мелких потребительских кредитов. Компания на рынке с 2008г., имеет активно развивающуюся сеть на территории Болгарии, Украины, Румынии, Польши и Македонии. Около 1 000 человек в более 70 отделениях Украины ежедневно работают над тем, чтобы ООО "Изи Креди...

 • Компании, которая занимается изготовлением проектно-сметной документации, требуется инженер-проектировщик.

  Требования к кандидатам:

  - высшее техническое образование ;
  - знание стадий разработки проектной документации;
  - знание действующих норм ЕСКД, ПУЭ и нормативной документации (СНиП, ГОСТ, ДСТУ);
  - уверенный пользователь проектных ...

 • Вимоги: комунікабельність, стресостійкість, вміння пропонувати і продавати, цілеспрямованість

  Обов'язки: продаж та рекомендація продукту

  Умови: готові взяти студента, графік роботи підбираємо індивідуально, проводимо оплачуване стажування.

  ...
 • Вакансія: Фінансовий консультант

  Гордієнко Юрій Петрович

  Від успішних кандидатів ми очікуємо:

  цілеспрямованість;

  комунікабельність;

  бажання навчатися...

  Обов'язки консультанта:

  пошук клієнтів;

  консультування з питань недержавного пенсійного забезпечення та накопичувального убезпечення життя;

  проведення особистих зустрічей з клієнтами...

  Ми пропонуємо:

  зайнятість - у зруч...


Пошук роботи в в Україні: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в в Україні. Пошук роботи в в Україні за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Консалтинг з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Україна і вакансії в Україні на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: