Вакансія Middle Back-end developer, Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Middle Back-end developer (ТОВ Українська універсальна біржа). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

вакансії в Україні / вакансії IT, WEB фахівці / Middle Back-end developer

На 19.08.2022 в нашій базі:  6915 вакансій,   39505 резюме

Вакансія: Middle Back-end developer (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Полтава
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ТОВ Українська універсальна біржа</strong> - офіційний електронний майданчик публічних закупівель <strong>України PROZORRO (tender.uub.com.ua)</strong>, та акредитований електронний майданчик системи<strong> «ProZorro.Продажі» (sale.uub.com.ua)</strong>, , запрошує до співпраці <strong>на повну зайнятість </strong>(віддалений формат роботи не розглядається)</p> <p></p> <p><strong>Middle Back-end developer</strong><strong><br /></strong><br /></p> <p><strong>Необхідні навички:</strong></p> <ul><li>Знання: ASP.NET MVC Framework / ASP.NET Web Forms; MS SQL;C#; HTML, CSS, jQuery, Linq, Entity Framework Core 2.2, ASP.NET Core;</li><li>додатково перевагою буде наявність досвіду роботи з HTML, CSS, Bootstrap, JS, jQuery, Ajax, Postman, Git, GitLab, Trello, Slack.</li></ul><p><strong>В основні функціональні задачі буде входити:</strong></p> <ul><li>Розробка нових проектів;</li><li>Доопрацювання існуючих проектів.</li></ul><p><strong>Компанія пропонує:</strong></p> <ul><li>конкурентний рівень заробітної плати;</li><li>комфортні умови праці, сучасний офіс;</li><li>навчання на робочому місці під керівництвом наставника;</li><li>можливість отримати новий цікавий досвід та професійно зростати у команді справжніх професіоналів;</li><li>графік роботи: Пн-Пт з т 8.30 до 17.30; субота, неділя-вихідні;</li></ul><p><strong>Зацікавила вакансія? Ти бачиш себе на даній посаді та володієш усіма необхідними вміннями та навичками –тоді швидше надсилай резюме з зазначенням очікуваного рівня заробітної плати!</strong></p> <p><strong>Будемо раді бачити тебе у нашій команді!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Python Developer for IoT with Java Script (Remote) Encore ltd договірна
2d Artist Alta Games договірна
Менеджер по возражениям SuperFlower 12000 грн.
Автоматизований тестувальник ПЗ на Java (Java Automation QA ... UKEESS Software House договірна
Програміст мікроконтролерів (передавальний радіомодуль) ТОВ "Монітерра" 20000 грн.
Помощница (приготовление еды, уход по дому, с проживанием), ... Полехина Ю. 22500 грн.
QA engineer ТОВ «Евергрін Девелопмент... 45000 грн.
Sales manager (IT продукти) ТОВ «Евергрін Девелопмент... 15000 грн.
Юрист-копирайтер Юридична компанія «Юридич... договірна
Вчитель інформатики в академічний ліцей КЗО «СЗШ №97 ім. П.І. Шкі... договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: