Вакансія Кухар, Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Кухар (Третьяченко Олександр Миколайович). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

Вакансія: Кухар (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: Кухар в кав’ярню третьої хвилі </p> <p>Шукаємо креативного та відповідального кухаря, який вміє створювати смачні страви, підтримуючи затишну атмосферу нашої кав’ярні. </p> <p>Обов’язки: </p> <p>1. Приготування страв: </p> <p>o Готувати страви за техкартами відповідно до меню (сирники, млинці, бульйони, бельгійські вафлі тощо); </p> <p>o Забезпечувати стабільну якість кожної порції. </p> <p>2. Організація роботи на кухні: </p> <p>o Підтримувати чистоту та порядок на робочому місці; </p> <p>o Дотримуватись санітарних норм та стандартів закладу. </p> <p>3. Робота з системами обліку та закупівлями: </p> <p>o Вміти працювати з POS-системою Poster; </p> <p>o Формувати своєчасні закупівлі необхідних продуктів та матеріалів; </p> <p>o Проводити списання продуктів у системі. </p> <p>4. Творчість та розвиток: </p> <p>o Вносити пропозиції щодо змін та оновлення меню; </p> <p>o Удосконалювати рецепти та брати участь у розробці нових страв. </p> <p><br /></p> <p>Вимоги до кандидата: </p> <p>• Досвід роботи кухарем (бажано, але готові навчати перспективних новачків); </p> <p>• Відповідальність, охайність та організованість; </p> <p>• Бажання розвиватися та працювати в дружньому колективі. </p> <p><br /></p> <p>Умови роботи: </p> <p>• Графік: </p> <p>o Позмінно: 2 через 2 або 3 через 3 зміни; </p> <p>o Можливість роботи за графіком з понеділка по п’ятницю або у вихідні (субота та неділя). </p> <p>• Локація: затишна кав’ярня біля метро Славутич, Осокорська 2А ; </p> <p>• Зарплатня: від 1000 грн до 1500 грн за зміну (залежно від кваліфікації) + чайові; </p> <p>• Офіційне працевлаштування: оформлення з трудовою книжкою, трудовий стаж. </p> <p>• Навчання: підтримка у навчанні та вдосконаленні професійних навичок; </p> <p>• Додатково: комфортне робоче місце, стильна форма, знижки на продукцію кав’ярні. </p> <p><br /></p> <p>Якщо ви любите створювати смачні страви та прагнете працювати у закладі з душею — ми чекаємо саме на вас! </p> <p></p> <p>Обов'язки: </p> <p>Умови: </p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:



Вакансія Компанія Зарплата
Посудомийниця в ресторан ТОВ «Гетьман і Ко» 1100 грн.
Офіціант в ресторан ТОВ «Гетьман і Ко» 50000 грн.
Кухар холодного цеху ТОВ «Гетьман і Ко» 31000 грн.
Кухар (гарячий процес) ТОВ «Гетьман і Ко» 38000 грн.
Кухар на супову роздачу ТОВ «Гетьман і Ко» 1750 грн.
Бармен Дубаї 33000 грн.
Кальянщик Дубаї 36000 грн.
Кальянщик Дубаї 36000 грн.
Офіціант Дубаї 38000 грн.
Хостес DICTATOR Club 45000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: