Вакансія Клієнт-менеджер, Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Клієнт-менеджер (Авіалайф). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

Вакансія: Клієнт-менеджер (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:35000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Засноване у 2016 році, туристичне агентство <strong>Авіалайф</strong> з радістю допоможе вам спланувати та втілити в життя ваші найсміливіші мандрівні мрії. Ми пишаємося тим, що пропонуємо унікальний підхід до кожного клієнта, адже розуміємо, що подорож — це не просто пересування з одного місця в інше, це — незабутній досвід.</p> <p><strong>Наша компанія відкриває вакансію Клієнт-менеджер!</strong></p> <p><strong>Задачі:</strong></p> <ul><li>Обробка вхідних заявок.</li><li>Підтримка зв’язку з клієнтами у чат-режимі.</li><li>Проведення консультацій з питань наших послуг.</li><li>Укладання та підтримання довгострокових партнерських відносин із клієнтами.</li><li>Вести звітність по проведеній роботі.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Своєчасну виплату заробітної плати.</li><li>Курс навчання за специфікою роботи, даємо розуміння, що і як правильно робити.</li><li>Роботу в стабільній компанії, що розвивається.</li><li>Графік 5/2 або 4/2 на вибір.</li><li>Зручне розташування біля метро.</li></ul><p><strong>Віддаленого формату роботи НЕ передбачено.</strong></p> <p>Ми готові розглянути студента та людину без досвіду, але для нас важливо, щоб ви прагнули до навчання та розвитку.</p> <p>Надсилайте своє резюме або відгук з контактним номером, до зустрічі!)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу Укренерго-Альянс 20000 грн.
Оператор ПК, менеджер в копіювальний центр Волонтир К.М. 11000 грн.
Продавець в продуктовий магазин (житло) м. Вишгород Київська... ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець в продуктовий магазин (житло) м. Вишгород Київська... ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець в продуктовий магазин (Надаємо житло) м. Вишгород ... ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець в продуктовий магазин (Надаємо житло) м. Вишгород ... ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець в продуктовий магазин (Надаємо житло) м. Вишгород ... ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець у Вишгород (Надаємо житло) ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець-касир (вул.Центральна, 12а) Маркет «Бадьорий» 14500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: