Вакансія Продавець торгового залу, Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Продавець торгового залу (ООО «Олди - Житомир»). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

вакансії в Україні / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Продавець торгового залу

На 30.05.2024 в нашій базі:  16281 вакансій,   33458 резюме

Вакансія: Продавець торгового залу (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Житомир
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Супермаркети «ОЛДІ», м. Житомир, вул. Вітрука, 9 та Грушевського, 5, які реалізують товари для будівництва і ремонту, створення комфорту і затишку в домі і на присадибній ділянці, запрошують до своєї команди ПРОДАВЦІВ - КОНСУЛЬТАНТІВ.</p> <p><strong>У чому будуть полягати Ваші обов’язки?</strong></p> <ol><li>Надання Клієнтам інформації по товарам певного відділу, надання допомоги у виборі необхідного товару.</li><li>Робота по торговельному залу ( викладка товарів, оформлення цінників, оформлення рекламних акцій). </li></ol><p><strong>Яким буде ваш робочий графік</strong><strong>?</strong></p> <p>На Ваш вибір:</p> <ol><li>5 робочих днів по 8 – мь годин * два вихідних дня за плаваючим графіком ;</li><li>3 робочих дні по 12 годин *три вихідних дні;</li></ol><p><strong>В</strong><strong>и </strong><strong> можете </strong><strong>розраховувати </strong><strong>на:</strong></p> <ol><li>Надання необхідної для роботи інформації; </li><li>Професійну підтримку та навчання з боку досвідченого наставника та керівника відділу;</li><li>Участь у навчальних семінарах та тренінгах; </li><li>Своєчасну виплату конкурентної заробітної плати;</li><li>Можливість професійного росту та розвитку;</li><li>Можливість користуватися пільгами для працівників компанії. </li></ol><p> <strong>Що необхідно з Вашого боку?</strong></p> <ul><li>Бажання працювати та бути самостійним /-ою;</li><li>Бажання навчатися та бути корисним/-ою;</li><li>Цікавість до сфери будівництва та активна життєва позиція</li></ul><p> <strong>У яких відділах є вакансії:</strong></p> <ul><li>"Інструменти"</li><li>"Господарчі товари"</li><li>"Покриття для підлоги"</li><li>Садовий центр</li><li>Плитка</li></ul><p><strong>Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, телефонуйте</strong> з понеділка по п’ятницю з 9.00 по 18.00 за номером ...4 або <strong>надсилайте власне резюме.</strong></p> <p>Ваше резюме буде розглянуто протягом 5 робочих днів. Якщо протягом цього терміну з Вами не зв’язався представник компанії, то Ваше резюме було переміщено у резерв і буде розглянуто у разі необхідності.</p> <p>Відправка резюме за електронною адресою компанії «ОЛДІ» є підтвердженням згоди на обробку наданих персональних даних.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу Укренерго-Альянс 20000 грн.
Оператор ПК, менеджер в копіювальний центр Волонтир К.М. 11000 грн.
Продавець в продуктовий магазин (житло) м. Вишгород Київська... ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець в продуктовий магазин (житло) м. Вишгород Київська... ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець в продуктовий магазин (Надаємо житло) м. Вишгород ... ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець в продуктовий магазин (Надаємо житло) м. Вишгород ... ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець в продуктовий магазин (Надаємо житло) м. Вишгород ... ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець у Вишгород (Надаємо житло) ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець-касир (вул.Центральна, 12а) Маркет «Бадьорий» 14500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: