Вакансія Фінансист, Асистент Бухгалтера, Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Фінансист, Асистент Бухгалтера (KDA Group, компания). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

вакансії в Україні / вакансії Банківська справа, ломбарди / Фінансист, Асистент Бухгалтера

На 16.04.2024 в нашій базі:  16042 вакансій,   33275 резюме

Вакансія: Фінансист, Асистент Бухгалтера (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Чудова вакасія для початку кар'єри, можливо без досвіду :)</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Вимоги, побажання: </strong></p> <p>- Висока швидкість роботи на комп’ютері під час заповнення баз даних, документів<br />- Бути на ти з цифрами, фінансами<br />- Підвищена уважність та логічне мислення.</p> <p></p> <p><strong>До ваших обов'язків буде входити:</strong></p> <p>1. Робота с платежами </p> <p>2. Фінансова звітність </p> <p>3. Ведення платежів </p> <p></p> <p><strong>Умови: </strong></p> <p><strong>Гідна заробітна плата 15000 грн (аванс і зп), далі є можливість пергляду зп до 20000 грн, в залежності від якості роботи через 1-3 міс. :)</strong></p> <p>Трудовий договір;</p> <p>Офіс 1 хвилина від метро Позняки;</p> <p><strong>Дуже затишний і комфортний офіс з зоною відпочінку, ігрова зона, зона Playstation, є свій домашній кінотеатр;</strong></p> <p><strong>Гучні корпоративи кожні 3 міс. в тому числі і Spa-комплексах з басейном;</strong></p> <p><strong>Що п'ятниці Pizza-day з алко напоями ;)</strong></p> <p><strong>Робота проста без перепрацювань і навантажень;</strong></p> <p>Графік роботи пн-пт з 10 до 19;</p> <p>Дружній і молодий колектив;</p> <p>Фрукти, печиво, кава :)</p> <p></p> <p><strong>Для запису на співбесіду надсилайте резюме або ПИШІТЬ!! в телеграм/Viber!)</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Фахівець по роботі з клієнтами управління розвитку платіжног... ПрАТ «Банк Фамільний» договірна
Фахівець з належної перевірки клієнтів ПрАТ «Банк Фамільний» договірна
Фахівець по роботі з банківськими установами і фінансовими к... ПрАТ «Банк Фамільний» договірна
Економіст Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Старший менеджер із залучення бізнес-клієнтів Навигатор, рекрутинговая ... 35000 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Финансовый брокер Евролайф Украина 16500 грн.
Продавець-консультант (кредитний експерт) ПТ ТОВ Ломбард "Гарант Ка... 12000 грн.
Економіст СП Оптима Фарм договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: