Вакансія Smm - менеджер, Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Smm - менеджер (Еверест-Тер). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

Вакансія: Smm - менеджер (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Тернопіль
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>«Еверест — Тер» — це сучасний виробник сходів, воріт, мафів. </p> <p>Успішний досвід на ринку понад 15 років. Навіть у такий час ми активно розвиваємось та розширюємо команду маркетингового відділу.</p> <p>Тому, проводимо відбір на вакансію SMM-маркетолога дистанційно.</p> <p></p> <p><strong>Що Ви отримаєте:</strong></p> <ul><li>дистанційну роботу;</li><li>роботу в команді з амбіційними, відкритими людьми;</li><li>підтримку під час адаптації;</li><li>можливість кар'єрного та фінансового росту;</li><li>зручний графік роботи (Пн-Пт 9:00—18:00);</li><li>можливість набути досвіду та розвинутись в сфері маркетингу</li><li>ринкову оплату праці з можливістю впливати на свій дохід.</li></ul><p><strong>У ваші обов’язки входитиме:</strong></p> <ul><li>розробка та підготовка креативних матеріалів для рекламних кампаній, соціальних мереж та веб-сайту;</li><li>допомога у ведені сторінок у соц. мережах;</li><li>створення контент плану;</li><li>допомога в налаштуванні реклами та її аналіз;</li><li>інші доручення керівника маркетингового відділу.</li></ul><p><strong>Якщо Ви:</strong></p> <ul><li>маєте досвід роботи 2 роки;</li><li>готові стати бійцем економічного фронту;</li><li>креативні та відповідальні;</li><li>готові викладатись на 100%;</li><li>прагнете до розвитку в маркетингу та готові до навчання;</li><li>відмінно володієте українською мовою;</li><li>вмієте чітко виконувати задачі;</li><li>є командним гравцем.</li></ul><p>Залишайте своє резюме прямо зараз,  щоб стати частиною нашої команди!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Реклама, маркетинг, PR»:Вакансія Компанія Зарплата
Фахівець з фандрейзингу ЛНУ ім. І. Франка договірна
Відеомонтажер AdsCreativeHouse 20000 грн.
Smm - менеджер Еверест-Тер 12000 грн.
Офіс-менеджер Оксана Кулакова 18000 грн.
Тренер (або викладач курсів) з продажів Тренд навчальна студія 4000 грн.
Маркетолог Антонюк Едуард Русланович 20000 грн.
SMM-менеджер (Amazon) AmzProfessional 18000 грн.
SMM-менеджер ФОП Бабинець В.В. договірна
Маркетолог ФОП Бабинець В.В. договірна
Дизайнер реклами ФОП Бабинець В.В. договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: