Вакансія Майстер з нарощування вій, Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Майстер з нарощування вій (Kalmykova lash studio). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

вакансії в Україні / вакансії Краса та SPA-послуги / Майстер з нарощування вій

На 24.02.2024 в нашій базі:  15625 вакансій,   33046 резюме

Вакансія: Майстер з нарощування вій (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Черкаси
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Студія Тетяни Калмикової в пошуках майстра з нарощування вій. Ми студія найкращого дизайну погляду, ламінування та оформлення брів в місті Черкасси. Якщо ти хочеш стати частиною крутого сервісу та команди ми шукаємо саме тебе!</strong></p> <p><strong>Умови роботи</strong>: </p> <ul><li>за індивідуальнім графіком </li></ul><p><strong>Обовязки</strong>: </p> <ul><li>Консультація клієнтів щодо виду та стилю нарощених вій.</li><li>Підготовка робочого місця та інструментів перед процедурою. </li><li>Нарощування вій за допомогою спеціальних матеріалів (штучних вій, клею тощо) з дотриманням вимог безпеки та гігієни.</li><li>Врахування індивідуальних особливостей клієнта (форма обличчя, тип вій тощо) при виборі стилю нарощених вій.</li><li>Навчання клієнтів правильному догляду за нарощеними віями.</li><li>Забезпечення високого рівня сервісу та задоволення клієнтів.</li><li>Підтримання чистоти та порядку на робочому місці.</li><li>Продаж товарів для догляду за віями.</li><li>Постійне професійне самовдосконалення та вивчення нових тенденцій у сфері нарощування вій.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Краса та SPA-послуги»:Вакансія Компанія Зарплата
Консультант з декоративної косметики ООО РУШ договірна
Подолог-майстер манікюру і педикюру Діденко Юлія 10000 грн.
Асистент стоматолога Стоматологічна клініка "Д... 20000 грн.
Інструктор по схудненню Фешнтекс (ФОП Рибак Т.О.) 25000 грн.
Перукар Студия «Метріз» 10000 грн.
Масажистка Natash massage 10000 грн.
Массажист Салон красоты «NovaЯ» 15000 грн.
Майстер манікюра Beauty Color (ФЛП Гайденк... 15000 грн.
Майстер манікюру Хлян Марія Романівна 21000 грн.
Адміністратор AstraNova 16500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: