Вакансія Керівник відділу продажів (інтернет-магазин), Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Керівник відділу продажів (інтернет-магазин) (Тактик Техтрейд). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

вакансії в Україні / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Керівник відділу продажів (інтернет-магазин)

На 24.02.2024 в нашій базі:  15625 вакансій,   33046 резюме

Вакансія: Керівник відділу продажів (інтернет-магазин) (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Запоріжжя
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr">Реалізуємо товари  <strong>Emerson Gear</strong>, яка була заснована в 2006 році в Китаї. Наразі вона є <strong>провідним професійним виробником спорядження для активного відпочинку та аксесуарів не лише в Китаї, а й по всьому світу</strong>. Завдяки постійним зусиллям команди продукція набула широкого визнання клієнтів та стала іконою спорядження й одягу на ринку активного видпочинку.</p> <p dir="ltr">Асортимент бренду <strong>Emerson</strong> налічує <strong>понад 8000 різних позицій</strong>, серед яких одяг для активного видпочинку, робочий та вантажний одяг, сумки, рюкзаки, тощо для використання поціновувачам зручного функціонального екіпірування.</p> <p><br /></p> <p>Зараз, у зв’язку з вибудовою системи роботи шукаємо <strong>Керівника сектору продажів</strong>.</p> <p></p> <p><strong>Головне завдання </strong>— вибудова відділу продажів, контроль роботи інтернет магазину та розвиток продажів.</p> <p></p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Управління командою менеджерів з обробки замовлень. На підпорядкування на даний момент близько 10 осіб</li> <li>Розробка та впровадження заходів щодо підвищення ефективності роботи інтернет-магазину</li> <li>Побудова системи активних продажів</li> <li>Аналіз роботи відділу та аналітика продажів команди</li> <li>Виконання планових показників</li> <li>Комплектування команди, підбір та адаптація нових співробітників</li> </ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <p>Обов’язково підтверджений успішний досвід керування відділом продажів не менше 2-х років, досвід в інтернет-продажах</p> <ul><li><strong>Знання роботи інтернет магазинів</strong></li> <li>Досвід активних продажів</li> <li>Впевнений користувач ПК, а також 1С</li> <li>Здатність до швидкого навчання</li> <li>Схильність до самоосвіти</li> <li>Мінімальне знання англійської мови</li> <li>Вільне володіння українською мовою</li> </ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Комфортний сучасний офіс</li> <li>Гнучкість підходів</li> <li>Дружню підтримуючу атмосферу</li> <li>Професійне й матеріальне швидке зростання</li> <li>Фінансову стабільність (зарплата 2 рази на місяць)</li> <li>Згуртований колектив (середній вік — 30 років)</li> <li>Активне корпоративне життя</li> <li>Робота в офісі, графік з 9:00 до 18:00</li> </ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Продавець-консультант у магазин тканин Шарман Тиссю 17000 грн.
Продавець пива Попова Ірина В?ячеславівн... 15000 грн.
Комплектувальник товару Трепелец О.Н. договірна
Агент з нерухомості Malinka Real Estate Lviv 50000 грн.
Продавець ТОВ Чиста Вода 11500 грн.
Продавець у відділ канцтоварів та ксерокса СПД Ганюк В. А. договірна
Менеджер з продажу нерухомості, ріелтор (з навчанням) Level Group договірна
Продавець СанТехПортал 16000 грн.
Менеджер з продажу Технолоджікал Системс 16000 грн.
Бариста Кав?ярня Double Cup 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: