Вакансія Головний економіст, Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Головний економіст (Терра Фуд). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

Вакансія: Головний економіст (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Тульчин
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>«ТЕРРА ФУД»</strong> – сучасна динамічна Компанія, один з найбільших виробників молочної продукції в Україні, ми понад 20 років створює доступні та смачні продукти улюблених брендів  з турботою про людей, якість та безпеку яких підтверджена експертизою в Україні та Європі.<br />Ми віримо, що успіх нашої Компанії, її добре ім’я зумовлені порядністю, чесністю та відданістю наших працівників спільній справі.</p> <p>Запрошує на роботу відповідального та досвідченого спеціаліста на посаду <strong>Головного економіста </strong>на один з наших Заводів.</p> <p><strong><strong>Ваше поле відповідальності</strong>:</strong></p> <ul><li>Проведення аналізу фінансово-економічної діяльності компанії та складання відповідних звітів;</li><li>Розробка та контроль бюджету компанії;</li><li>Визначення ефективності використання ресурсів та розробка заходів щодо їх оптимізації;</li><li>Участь у формуванні стратегії розвитку компанії;</li><li>Виконання інших завдань, пов’язаних з фінансовим управлінням та аналітикою.</li></ul><p> <strong>Очікування від кандидатів:</strong></p> <ul><li>Вища освіта з економічного напрямку;</li><li>Досвід роботи на аналогічній посаді від 2 років;</li><li>Високий рівень фінансової та бухгалтерської грамотності;</li><li>Вміння працювати з фінансовими та аналітичними програмами;</li><li>Вміння працювати в команді та володіння лідерськими навичками.</li><li>Впевнений користувач 1С, Excel</li></ul><p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Робота в стабільній компанії;</li><li>Офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка та оплата лікарняних;</li><li>Повна зайнятість;</li><li>Конкурентний рівень заробітної плат та соціальні пакети;</li><li>За потребою житло;</li><li>Дружній колектив та комфортні умови праці.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Фахівець по роботі з клієнтами управління розвитку платіжног... ПрАТ «Банк Фамільний» договірна
Фахівець з належної перевірки клієнтів ПрАТ «Банк Фамільний» договірна
Фахівець по роботі з банківськими установами і фінансовими к... ПрАТ «Банк Фамільний» договірна
Економіст Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Старший менеджер із залучення бізнес-клієнтів Навигатор, рекрутинговая ... 35000 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Финансовый брокер Евролайф Украина 16500 грн.
Продавець-консультант (кредитний експерт) ПТ ТОВ Ломбард "Гарант Ка... 12000 грн.
Економіст СП Оптима Фарм договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: