Вакансія Економіст в банк, Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Економіст в банк (АО «Банк «Грант»). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

Вакансія: Економіст в банк (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги:</p> <ul><li>освіта вища;</li> </ul><ul><li>досвід роботи в банківській сфері бажаний від 1 року;</li> <li>володіння навичками роботи на персональному комп’ютері; знання програмних засобів Microsoft Office Word (Microsoft Office Exсel);</li> <li>клієнтоорієнтований підхід, комунікабельність, стресостійкість, відповідальність.</li> </ul><p>Основні функціональні обов’язки:</p> <ul><li>обслуговування клієнтів — фізичних та юридичних осіб в національній та іноземній валюті;</li> </ul><ul><li>оформлення кредитних договорів та справ;</li> <li>Зовнішньоекономічна діяльність;</li> <li>обслуговування клієнтів індивідуальних банківських сейфів.</li> </ul><p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>роботу в стабільному (понад 30 років на ринку банківських послуг), своєчасну і конкурентну заробітну плату; </li> <li>можливість розвиватися і рости по кар'єрних сходах; дружний, доброзичливий колектив.</li> </ul><p>Умови роботи:</p> <ul><li>постійна робота;</li> <li>соціальні гарантії в рамках законодавства;</li> <li>графік роботи: 5/2, з 8.30 до 17.30, пон.-п'ятн.</li></ul><ul><li>При зацікавленості, надсилайте ваше резюме на e-mail: /></li><li>тел.... (Тетяна)</li></ul><p>Приєднуйтесь до нашої команди!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Помічник відділу фінансів (Лівий берег) Wanted 22000 грн.
Економіст Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Регіональний менеджер із залучення клієнтів Кит-групп 60000 грн.
Регіональний менеджер із залучення клієнтів Кит-групп 60000 грн.
Відповідальний з фінансового моніторингу ESCA 65000 грн.
Комплаєнс-менеджер Cardif 45000 грн.
Оцінювач товару Пятак, Пятачок 12500 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Комплаєнс-менеджер Cardif 50000 грн.
Економіст СП Оптима Фарм договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: