Вакансія Business analyst, Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Business analyst (Кит-групп). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

Вакансія: Business analyst (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія <strong>«KИТ Груп»</strong> — лідер на ринку фінансових послуг з розвиненою міжнародною мережею. Наші філіали розташовані у 24 областях України та в деяких країнах Європи. Компанія успішно та динамічно розвивається та постійно збільшує обсяги операцій.</p> <p>Сайт нашої компанії: kitgroup.ua</p> <p>Гроші люблять професіоналів! Запрошуємо до своєї команди <strong>Business Analyst</strong><strong>.</strong></p> <p><strong>Вимоги до професійних компетенцій</strong><strong>:</strong></p> <ul><li>Вища освіта (бажано технічна);</li><li>3+ роки на  позиції Business Analyst;</li><li>Процес розробки: SDLC, BRD, SRS, FSD; </li><li>Робота з вимогами: Job story;</li><li>Моделювання систем: BPMN, UML, Use case diagram, Activity diagram, Sequence diagram;</li><li>Інтерфейс користувача (UI/UX);Інтеграція систем: REST, SOAP.</li><li>Мати практичний досвід у фінтех галузі (бажано).</li></ul><p><strong>Обов'язки:</strong></p> <ul><li>Збирати та документувати первинну інформацію та проектні вимоги (комунікація з замовниками, керівниками продуктів, головами відділів, розробниками);</li><li>Аналізувати отриману інформацію, вивчати умови та залежності реалізації, декомпозувати бізнес-вимоги до рівня окремих задач розробникам;</li><li>Займатись супроводом розробки рішень на усіх етапах SDLC від формалізації вимог до тестування та передачі у супровід; </li><li>Створювати детальні вимоги, а саме: специфікації API з урахуванням наявних ІТ-технологій, вимоги до інтерфейсів, опис логіки взаємодії систем з урахуванням поточних та потрібних методів, формалізація технічних вимог у вигляді User Story, Use case;</li><li>Створювати UML (sequence) діаграми, інші схеми та документи, які потрібні для розробки;</li><li>Займатись підготовкою технічної документації або внесенням змін після реалізації продуктів і за підтримки команд QA та розробників.</li></ul><p><strong>У</strong><strong>мови</strong><strong>:</strong></p> <ul><li>Графік роботи: пн-пт 09:00—18:00.</li><li>Комфортний офіс поруч зі ст. метро Печерська, можливий гібридний формат роботи.</li><li>Гідний рівень заробітної плати (ставка + премія).</li><li>Цікаві задачі та можливість професійного росту.</li><li>Робота в стабільній компанії, що постійно розвивається, з 15-річною історією успіху на фінансовому ринку</li></ul><p>У нас чудова та професійна команда, з якою вам буде приємно працювати ;)</p> <p>Якщо ви відповідаєте вимогам та хочете приєднатися до нашої команди, надсилайте своє резюме з вказаним рівнем бажаної заробітної плати.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Game Presenter Medlialive LLC 63000 грн.
Sales Manager (B2B) Cybugo.tech договірна
Інженер-електронік (розробник) РКС 1 грн.
Linux Support Engineer IT Recruitment Solutions ... 76000 грн.
Linux C Developer IT Recruitment Solutions ... 190000 грн.
Security Software Engineer IT Recruitment Solutions ... 190000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 190000 грн.
Reverse Engineer IT Recruitment Solutions ... 190000 грн.
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 190000 грн.
Технік із системного адміністрування Ірпінська філія ДУ «Інсти... договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: