Вакансія Головний бухгалтер в ломбард, Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Головний бухгалтер в ломбард (Кит-групп). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

вакансії в Україні / вакансії Банківська справа, ломбарди / Головний бухгалтер в ломбард

На 16.04.2024 в нашій базі:  16042 вакансій,   33275 резюме

Вакансія: Головний бухгалтер в ломбард (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія <strong>«KИТ Груп»</strong> — лідер на ринку фінансових послуг з розвиненою міжнародною мережею валюто-обмінних пунктів та ломбардів. Компанія успішно та динамічно розвивалася до початку війни, а зараз активно відновлює свою роботу та збільшує обсяги операцій. </p> <p><strong>Ломбард "КИТ Груп" запрошує на роботу</strong> <strong>Головного бухгалтера</strong>.</p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>організація та ведення бухгалтерського та податкового обліку,</li><li>проведення розрахунків із контрагентами за договірними зобов'язаннями (реклама, оренда, комунальні платежі),</li><li>формування дебіторської та кредиторської заборгованості (звірка з контрагентами),</li><li>організація та ведення бухгалтерського обліку підприємства у частині обліку заробітної плати, відповідно до умов чинного законодавства,</li><li>участь в інвентаризаціях,</li><li>формування та своєчасне складання фінансової та податкової звітності,</li><li>підготовка внутрішньої звітності згідно з корпоративними стандартами,</li><li>виконання доручень директора.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>вища економічна освіта (бухоблік та аудит),</li><li>досвід роботи не менше 2 років на аналогічній посаді (бажано у фінансовій сфері),</li><li>знання 1С, Excel,</li><li>особисті якості: уважність, відповідальність, скрупульозність, старанність.</li></ul><p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>графік роботи: пн-пт 09:00-17:00, сб, нд – вихідний,</li><li>стабільна та своєчасна оплата праці (ставка + премії),</li><li>офіційне оформлення (повний соц.пакет),</li><li>зручне розташування офісу (5 хв. пішки від ст.м. Площа Конституції).</li></ul><p>Чекаємо на ваші відгуки та розгорнуті резюме з указаними фінансовими очікуваннями! </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Фахівець по роботі з клієнтами управління розвитку платіжног... ПрАТ «Банк Фамільний» договірна
Фахівець з належної перевірки клієнтів ПрАТ «Банк Фамільний» договірна
Фахівець по роботі з банківськими установами і фінансовими к... ПрАТ «Банк Фамільний» договірна
Економіст Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Старший менеджер із залучення бізнес-клієнтів Навигатор, рекрутинговая ... 35000 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Финансовый брокер Евролайф Украина 16500 грн.
Продавець-консультант (кредитний експерт) ПТ ТОВ Ломбард "Гарант Ка... 12000 грн.
Економіст СП Оптима Фарм договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: