Вакансія Швачка, Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Швачка (WinWork (ФЛП Лебедева В.Г.)). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

Вакансія: Швачка (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Вінниця
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>?</strong><strong> На швейне виробництво, що займаються пошиттям жіночого одягу потрібна швачка.  </strong><strong><br /></strong><strong><br /></strong></p> <p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>Графік: 4/2, вихідні плаваючі;</li><li>Робочий день з 8.00 до 20.00;</li><li>Є додатково нічні зміни з 20.00 до 08.00 (необов’язково, оплачуються +20%);</li><li>ЗП: від 15 000 грн (залежить від виробітку та складності виробів). </li></ul><p><strong>Обов'язки:</strong></p> <ul><li>Відшив жіночого одягу по готовому крою від початку до кінця: (велосипедки, труси, купальники-топи, купальники-трикутники, шорти, футболки);</li><li>В залежності від виробів працює з машинками: оверлок, розпошивалка, прямострочка. В процесі роботи пересідає на різні машинки;</li><li>Тканини: дайвінг, біфлекс, рубчик, кулір.</li></ul><p><strong>Вимоги: </strong></p> <ul><li>Досвід роботи з легкими тканинами;</li><li>Досвід пошиття виробів від початку до кінця.</li></ul><p>Якщо у Вас виникли додаткові запитання, телефонуйте, поспілкуємося: ...09 Каріна. </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Машиніст-обхідник з котельного устаткування Вінницький обласний центр... 6500 грн.
Токар Вінницький обласний центр... 7000 грн.
Помічник оператора на автоматичних та напівавтоматичних ліні... Вінницький обласний центр... 7500 грн.
Сортувальник матеріалів та виробів з деревини Вінницький обласний центр... 8500 грн.
Наладчик оборудования в производстве ПАО «Енни Фудз» договірна
Наладчик оборудования в производстве ПАО «Енни Фудз» договірна
Різноробочі на м’ясокомбінат Гнатюк Сергій Степанович 50000 грн.
Різноробочий Гнатюк Сергій Степанович 50000 грн.
Рабочие Гнатюк Сергій Степанович 40000 грн.
Инженер-механик Land Green Technology 60000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: