Вакансія Інвестиційний аналітик, Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Інвестиційний аналітик (ПАО «Недвижимость столицы»). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

вакансії в Україні / вакансії Нерухомість та страхування / Інвестиційний аналітик

На 28.10.2021 в нашій базі:  8881 вакансій,   30529 резюме

Вакансія: Інвестиційний аналітик (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>«Нерухомість столиці" (НЕСТ) —</strong> <strong>визнаний лідер ринку столичної нерухомості запрошує Інвестиціонного аналітика приєднатися до своєї професійної команди!</strong></p> <p><strong>НЕСТ</strong> — це українська будівельна компанія, яка була створена в 1997 році і має авторитет надійного забудовника, що спеціалізується на реконструкції старих будівель, будівництві бізнес-центрів і житлових комплексів в місті Київ.</p> <p><strong>Для успішної роботи на цій позиції важливо:</strong></p> <ul><li>Вища освіта (фінанси, економіка);</li></ul><ul><li>Обов’язково наявність досвіду роботи фінасовим аналітиком від 2-х років;</li></ul><ul><li>знання міжнародних стандартів фінансової звітності (IAS, NPV, FCF, РР (Payback Period)), практичний досвід роботи з ними;</li></ul><ul><li>Наявність сертифікату CFA буде <strong>перевагою</strong>;</li></ul><ul><li>Володіння інструментами обробки великих масивів даних і презентації даних (Excel, PowerPoint);</li></ul><ul><li>Відмінні навички підготовки презентацій;</li></ul><p><strong>Основні задачі:</strong></p> <ul><li>Аналітичний супровід поточних інвестиційних проектів (участь в оцінці інвестиційних проектів з CapEx&gt; 500 млн. $):</li><li>Складання NPV моделей (на базі методу DCF)</li><li>Розрахунок ключових показників ефективності проектів (DPP, IRR, EBITDA, ROI та ін.) і аналіз їх чутливості;</li><li>Створення та підтримка бази доступних ринків і бази прогнозів цін для потреб інвестиційного планування;</li></ul><ul><li>Оцінювати фінансові ризики;</li></ul><ul><li>Проводити глибокий аналіз вхідних параметрів і готувати альтернативні сценарії, SWOT аналіз;</li><li>Будувати інвестиційнї моделі проєкту і розраховувати інвестиційні показники;</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>всі аспекти праці згідно з трудовим законодавством України;</li></ul><ul><li>офіційну і стабільну заробітну плату;</li></ul><ul><li>графік роботи: з 9.00 до 18.00, Сб / Нд — вихідні дні;</li></ul><ul><li>широкі можливості для професійного зростання;</li></ul><ul><li>локація — Солом’янська площа.</li></ul><p><strong>Якщо Ви відповідаєте нашим вимогам і бажаєте працювати в команді професіоналів, чекаємо на резюме!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Нерухомість та страхування»:Вакансія Компанія Зарплата
Агент по недвижимости АН 'АдресЪ' 10000 грн.
Менеджер по продажам, агент по недвижимости, риэлтор ЧФ Харьковское агентство ... 20000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами КиевЖитлоСервис 20000 грн.
Ріелтор AktiV 5000 грн.
Риелтор A.S.Y. Realty Company 15000 грн.
Ріелтор Агенство Нерухомості 10000 грн.
Інвестиційний аналітик ПАО «Недвижимость столицы... договірна
Агент з нерухомості Sitalo Real Estate, АН 10000 грн.
Юрист ЗАО "СК "Феникс" 12000 грн.
Начальник отдела продаж в Страховую компанию ЗАО "СК "Феникс" 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: