Вакансія Автослюсар вантажних автомобілів та мікроавтобусів, Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Автослюсар вантажних автомобілів та мікроавтобусів (Каміон ЛТД). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

вакансії в Україні / вакансії Логістика, доставка, склад / Автослюсар вантажних автомобілів та мікроавтобусів

На 18.05.2022 в нашій базі:  4337 вакансій,   36315 резюме

Вакансія: Автослюсар вантажних автомобілів та мікроавтобусів (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Ужгород
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>TIR+BUS Автосервіс «КАМІОН» </strong>(tir-bus-service.business.site/)  працює на ринку з 2007 року і отримав репутацію надійного та якісного СТО, завоював довіру багатьох клієнтів, <strong>шукає автослюсаря</strong>.</p> <p><br /></p> <p>Будемо раді спеціалісту, який:</p> <ul><li>Має знання будови автомобіля і досвід роботи на СТО</li><li>Має добре розуміння якісного сервісу</li><li>Відповідально та сумлінно ставиться до роботи </li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong><br /></p> <ul><li>Технічне обслуговування автомобілів (заміна масла, фільтрів, колодок)</li><li>Ремонт ходової частини вантажних автомобілів MAN, MB, RVI, DAF та причепів іноземного виробництва;</li><li>Ремонт ходової частини, заміна амортизаторів, тормозних дисків, колодок мікроавтобусів;</li><li>Монтаж-демонтаж, ремонт стартера, генератора</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li><ul><li>Дохід, який залежить від знань і прикладених зусиль ( % від виконаних робіт)<br /></li></ul><ul><li>Потік клієнтів, які знають про СТО з 2010 р.<br /></li></ul><ul><li>Забезпечення запчастинами і розхідними матеріалами <br /></li></ul><ul><li>Доступ до спеціальної літератури і технічної інформації по ремонту вантажних іномарок<br /></li></ul><ul><li>Облаштоване робоче місце, пневматичний та спецінструмент<br /></li></ul><ul><li>Облаштовану роздягалку, душові кабінки, холодильник, мікрохвильовка і кавоварка<br /></li></ul><ul><li>Графік роботи: Понеділок-Пятниця з 9.00 до 18.00<br /></li></ul><ul><li>Офіційне працевлаштування<br /></li></ul><ul><li>Стабільна оплата праці (аванс+ЗП) щомісяця<br /></li></ul><ul><li>Постійна робота в професійному колективі<br /></li></ul><ul><li>Можливість здобувати нові знання та досвід під наставництвом майстра<br /></li></ul></li></ul><p><strong>Якщо зацікавила пропозиція, дзвони 050 537 36 04.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Логіст з транспортної експедиції (прожив.м.Стрий та район) Буддоставка 12000 грн.
Працівники на склад в Прагу (Чехія) Leader-LTD 44000 грн.
Водій-автобуса категорії D, Чехія Martin 45000 грн.
Заведующий складом Хомяк А.И договірна
Водій-міжнародник Бурий С.М. договірна
Укладальник пакувальник Вінницький обласний центр... 7000 грн.
Комплектувальник ТДК 12500 грн.
Вантажник Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Проджект менеджер благотворительной организации Grow Group Consulting договірна
Експедитор WinWork (ФЛП Лебедева В.Г... 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: