Вакансія Администратор-хостес в новый караоке бар, Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Администратор-хостес в новый караоке бар (TOOTSIE CLUB). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

вакансії в Україні / вакансії Офісний персонал / Администратор-хостес в новый караоке бар

На 30.06.2022 в нашій базі:  5359 вакансій,   37998 резюме

Вакансія: Администратор-хостес в новый караоке бар (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>Администратор-хостес в Новый элитный клуб «TOOTSIE». можно без опыта <br /></p> <p>Новый элитный ночной клуб «TOOTSIE» набирает на работу администраторов-хостес. <br /> Можно без опыта работы, проводим обучение (проводим курсы повышения квалификации)<br /> <br /> Требования;    <br />- Знание иностранных языков приветствуется.  <br /> - Привлекательная внешность <br /> - Коммуникабельность  <br /> - Желание работать и развиваться    <br /> <br /> Собеседование проходит с Пн-Пт <br /> <br /> предлагаем:<br /> - Своевременную оплату;<br /> - Гибкая система премий. <br /> - Индивидуальный подход к каждому сотруднику. <br /> - Есть ночной и дневной график работы, возможен индивидуальный график. <br /> - Возможность карьерного роста. <br /> - Иногородним помогаем с жильем<br /> - Возможность карьерного роста. </p> <p>З/п 8000 - 25000 грн<br /> <br /> Как к нам добраться?<br /> Адрес: г. Киев, Шевченківський район, вулиця Богдана Хмельницького, 30/10 <br /> м Золотые ворота, м Театральная, м Университет</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер на склад Лорхен договірна
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Кадровик, офісний працівник Міноборони А2769 16000 грн.
Системний адміністратор Міноборони А2769 16800 грн.
Оператор call-center Територія Твоєї Техніки 13000 грн.
Менеджер чата SWG 25000 грн.
Прибиральник в офіс Радиогруппа ТАВР МЕДІА договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: