Вакансія Головний бухгалтер (для викладання на курсах), Україна. Пошук роботи в в Україні - Робота Головний бухгалтер (для викладання на курсах) (Тренд навчальна студія). Шукаю роботу в в Україні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в в Україні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в в Україні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в в Україні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в в Україні!

вакансії в Україні / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Головний бухгалтер (для викладання на курсах)

На 16.04.2024 в нашій базі:  16042 вакансій,   33275 резюме

Вакансія: Головний бухгалтер (для викладання на курсах) (в Україна)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:5000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p>Запрошуємо досвідченого бухгалтера для проведення курсів по бухгалтерії ТОВ і ФОП.<br /></p> <p>Проведення курсів для бухгалтерів-початківців, досвідчених бухгалтерів, підприємців ФОП.<br /></p> <p>Переважно, курси проходять онлайн.</p> <p>Навчальні програми - на сайті студії Тренд:</p> <ul><li>Бухгалтерія на підприємстві</li><li>Податкова звітність</li><li>ЗЕД для бухгалтера</li><li>Облік для ФОП</li></ul><p>Вимоги, необхідні для викладання:<br /></p> <ul><li>досвід роботи Головним бухгалтером - більше 6-ти років</li><li>впевнені знання програми 1С:8, BAS</li><li>знання податкового законодавства, </li><li>знання бухгалтерії ЗЕД</li><li>досвід ведення ФОП</li><li>бажання навчати інших</li><li>особиста організованість, відповідальність, дотримання погодженого графіку занять</li><li>повага до слухачів</li></ul><p>Досвід викладання - НЕ обов'язковий</p> <p>Обов'язки:<br /></p> <ul><li>проводити курси по бухгалтерії\облік ФОП</li><li>підбірка методичного матеріалу для занять (зразки, приклади, задачі) та презентації для уроків</li><li>навчання онлайн за погодженими графіками</li></ul><p>Ми пропонуємо:<br /></p> <ul><li>робота, як суміщення з основною діяльністю</li><li>викладання - по заявкам, неповна зайнятість</li><li>онлайн навчання або в офісі замовника в Києві - за домовленістю</li><li>графіки занять - за домовленістю, в робочі та вихідні дні<br /></li><li>бажано, мати можливість проводити уроки в робочий час (2-3 год.)</li><li>оплата залежить від кількості проведених уроків</li></ul><p>Кандидатів розглядаємо тільки  з повним резюме.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор 1с бухгалтер Стройгид 10000 грн.
Касир ООО «Олди - Житомир» 11000 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Економіст-бухгалтер КЗ ЛОР АДІКЗ «Тустань» договірна
Касир (Оболонський р-н) ТОВ «Сокар Петролеум» договірна
Касир (Святошинський р-н) ТОВ «Сокар Петролеум» договірна
Бухгалтер із заробітної плати PA B&P 35000 грн.
Касир (ст.м.Звіринецька) ТОВ «Сокар Петролеум» договірна
Касир (Житомирська обл.,с.Глибочиця) ТОВ «Сокар Петролеум» договірна
Бухгалтер виробничого підприємства ПрАТ «Харчопродпакування» 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: