Персонал Україна: резюме та пошук співробітників в в Україні, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в в Україні швидко, шукаю резюме в місті Україна.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в в Україні. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в в Україні, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в в Україні!

Резюме: Журналист (Україна)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Україна
 • Досвід роботи: 0 рок. міc.
 • Графік роботи:
 • Стать: женский

Досвід роботи

  <p>ОСВІТА</p><p> Національний Університет Біоресурсів та</p><p> Природокористування України </p><p> (2018-2022). </p><p> Спеціальність: «Журналістика», 3-й курс.</p><p> Художня школа №7 України повний курс. (2007-2013)</p><p>ДОСВІД РОБОТИ</p><p> ТОВ «Нью Йоркер Україна» (05.11.2019-07.02.2020)</p><p> Посада: продавець-консультант. Неофіційно займалася </p><p>написанням текстів тощо. Волонтер «Червоного хреста»</p><p>ІНТЕРЕСИ </p><p>Малюю, не тільки на папері, а й на графічному планшеті та</p><p> одязі. Цікавлюсь сучасним мистецтвом. Займаюсь</p><p> професійно фотографією. Люблю писати,читати. </p><p>НАВИЧКИ </p><p>Знання ОС Windows XP/Vista/7/8/10 і вміння користування Microsoft Office programs. </p><p>ІНДИВІДУАЛЬНІ ЯКОСТІ Креативна, пунктуальна, маю аналітичне мислення, навичка роботи в стресових ситуаціях, під тиском, вміння пристосовуватися і шукати підхід до клієнта, вмію швидко навчатись та з ентузіазмом підходити до кожної справи, самостійно приймати рішення. Також, я володію такими якостями як: уважність, ввічливість, сумлінність, комунікабельність, неконфліктна, уміння працювати в режимі багатозадачності, відповідальність, прагнення до професійного росту.</p>

  Відкрити контакти

  Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

  Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
  Jobs.ua рекомендує переглянути: