Персонал Україна: резюме та пошук співробітників в в Україні, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в в Україні швидко, шукаю резюме в місті Україна.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в в Україні. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в в Україні, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в в Україні!

Резюме: Керівник середньої ланки, адміністратор, заступник керуючого, керуючий (Україна)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Україна
 • Досвід роботи: 0 рок. міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: женский

Досвід роботи

  <p><b>Особові данні:</b><b> </b></p> <br> <p>ФІО: Кутья Ірина Валеріївна </p><p>Дата народження: 29.10.1988</p><p>Адреса проживання : м.Харків, район Індустріальний</p><p><br></p><p><b> </b></p><p><b>Освіта :</b></p><p>2005-2010 – Харківський національний технічний університет сільского господарства ім. П. Василенка. Диплом спеціаліста інженера-механіка за спеціальністю обладнання лісового коплексу.</p><p>2020-2021 – ХНТУСХ ім.П.Василенка, ННІ Бізнесу та менеджменту, Спеціальність «Менеджмент і адміністрування», магістр ( заочне відділення) </p> <br> <p><b>Досвід роботи :</b></p><p>2010-2014 – Концерн «Галнафтогаз» ( ПП « ОККО-нафтородукт») . 2010-2013-оператор ПК , 2013-2014 – товарознавець:</p><p> Продаж нафтопродуктів та супутніх товарів</p><p> Ведення кассової дисципліни</p><p> Приймання та облік нафтопродуктів</p><p> Приймання та облік продовольчих товарів</p><p> Інкасація</p><p> Взаємодія з контролюючими органами</p><p> Робота з постачальниками товарів</p><p> Поповнення торгового залу, переобліки, контроль якості продукції</p><p> Дотриманя умов санітарного-гігієнічного стану магазину.</p><p>2014-2018 – ТОВ « Сільпо-Фуд» , завідувач відділом свіжих продуктів( відділ гастрономії, відділ вагових кондитерських виробів);</p><p>2018-2020 – ТОВ «Сільпо-Фуд» , заступник керуючого магазином</p><p> Організація та контроль роботи персоналу </p><p> Підбір, навчання , наставництво , проведення міні тренінгів, оцінка робочих показників та постановка цілей для персоналу.</p><p> Взаємодія з постачальниками товару, взаємодія з категорійними менеджерами</p><p> Замовлення товару та його облік, проведення інвентарізацій</p><p> Аналіз та розробка плану заходів по зменшенню втрат магазину. </p><p> Контроль якості товару, контроль дотримання стандартів санітарії та гігієни</p><p> Аналіз показників магазину та робота над їх покращенням</p><p> Аналіз потреб споживчів і формування асортименту</p><p> Контроль дотримання стандартів роботи установлених мережею</p><p> Взаємодія з контролюючими органами</p><p> Коммунікація з гостями( покупцями) магазину, вирішення конфліктних ситуацій, розбір скарг</p><p> Поповнення торгового залу, контроль за дотриманням планограм</p><p> Планування та впровадження заходів, спрямованих на підвищення продажів</p><p> Організація та проведення свят на магазині,майстер-класи для дітей, організація ярмарок та дегустацій, оформлення декоративної викладки товару</p><p><b> </b></p><p><b>Додаткова інформація:</b></p><p><b> </b></p><p> Впевнений користувач Word, Excel, Outlook</p><p> Мою права водія категорії В</p><p> Захоплення та хоббі:</p><p>- література : класичні романи, сучасна література, психологія, саморозвиток, мотивація,менеджмент.</p><p>- Hand-made: композиції квітів із солодоців та гофрованої бумаги, фуд-флористика. </p><p><b>Особисті якості:</b></p><p> Цілеспрямованість</p><p> Амбіційність</p><p> Прагнення навчатись новому та розвиватись</p><p> Комунікабельність</p><p> Творчість</p><p> Відповідальність</p>

  Відкрити контакти

  Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

  Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua


  Схожі резюме на роботу:Керівник середньої ланки, адміністратор, заступник керуючого, керуючий  Jobs.ua рекомендує переглянути: