Персонал Україна: резюме та пошук співробітників в в Україні, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в в Україні швидко, шукаю резюме в місті Україна.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в в Україні. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в в Україні, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в в Україні!

Резюме: Помічник керівника (Україна)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Україна
 • Досвід роботи: 0 рок. міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: женский

Досвід роботи

  Загальний стаж на різних посадах складає понад 15 років, з них понад 10 років займав середні та вищі керівні посади. Крім основної освіти (факультет, спеціальність - комерційна діяльність, молодший спеціаліст комерційної діяльності), проходив ряд робочих практик та тренінгів з метою підвищення рівня своїх знань та навичок.<br><br>Перелік посад, що займав:<br>- менеджер з оптових продажів;<br>- майстер цеху;<br>- торговий представник;<br>- супервайзер торгових представників;<br>- керівник торгового відділу;<br>- заступник директора (власника);<br>- співвласник мережі стрітфуд закладів.<br><br>Спеціалізації та сфери діяльності<br>Продукти харчування. Будівельні матеріали. Корма та кормові добавки для с/г тварин.<br>- Торгівля роздрібна/retail;<br>- торгівля оптова/Дистрибуція;<br>- промисловість та виробництво;<br>- агропромисловий комплекс.<br><br>Професійні навички та особисті якості:<br>- організація та управління продажами;<br>- маркетингові та рекламні активності;<br>- прогнозування та планування продажів в короткостроковій та середньостроковій перспективі;<br>- управління персоналом (підбір, навчання, планування, організація, розпорядження, узгодження, контроль);<br>- налагодження контактів, вибудовування зв'язків, підтримка довгострокових відносин з партнерами та клієнтами;<br>- вміння аналізувати та систематизувати великі об’єми інформації;<br>- вміння працювати самостійно при мінімальному контролі;<br>- здатність знаходити нестандартні рішення;<br>- володію основами психології;<br>- вміння переконувати та домовлятися;<br>- комунікабельність;<br>- харизма;<br>- лідерство;<br>- відповідальність;<br>- ініціативність.

  Відкрити контакти

  Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

  Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
  Jobs.ua рекомендує переглянути: