Персонал Україна: резюме та пошук співробітників в в Україні, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в в Україні швидко, шукаю резюме в місті Україна.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в в Україні. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в в Україні, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в в Україні!

Резюме: Бухгалтер (Україна)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Україна
 • Досвід роботи: 1 рок. 8 міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: женский

Досвід роботи

 • Бухгалтер групи обліку розрахунків з покупцями ТОВ «Комплекс Агромарс»

  -Працювати з програмою «М.Е.DOC», а саме реєструвати вихідні податкові накладні (приблизно 3500 податкових за місяць) в єдиному реєстрі податкових накладних та відправляти розрахунки коригувань (приблизно 500 коригувань за місяць) контрагентам через систему електронного документообігу «М.Е.DOC».
  -Перевіряти та проводити щоденно звіти від реалізаторів про продаж м’ясопродукції по кіоскам і робити переоцінку товарів в роздрібній торгівлі на момент зміни ціни по м’ясопродукції. Формувати податкові накладні по реалізаторам.
  -Проводити в програмі 1С Бухгалтерія оприбуткування залишків або списання нестач при інвентаризаціях, які були проведені по складах м’ясопродукції.
  -Перевіряти дані документів з даними в програмі 1С (відомість по товарам на складах):
  • завіряти Акти на списання у членів комісії,
  • списувати м’ясопродукцію по складам, згідно Актів ТМЦ завізованих керівництвом,
  • підготовляти таблиці для керівництва.
  -Вносити зміни в реалізацію продукції згідно наданих у бухгалтерію службових записок на переброс, а саме проводити в програмі 1С: Бухгалтерія заміну в видатковій накладній з одного контрагента на іншого.
  -Створювати в програмі 1С Бухгалтерія рахунок на оплату, проводити накладні по реалізації м’ясопродукції, яєць.
  -Перевіряти «Відомість по товарам в НТТ» та подавати щомісячний звіт для розрахунку заробітної плати продавців економістам.
  -Проводити заміни в 1С у видаткових накладних, а саме заміну водіїв (внаслідок помилки логіста чи поломки автомобіля).

Відкрити контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua


Схожі резюме на роботу:БухгалтерJobs.ua рекомендує переглянути: