Персонал Україна: резюме та пошук співробітників в в Україні, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в в Україні швидко, шукаю резюме в місті Україна.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в в Україні. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в в Україні, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в в Україні!

Резюме: Менеджер (Україна)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Україна
 • Досвід роботи: 11 рок. 3 міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: женский

Досвід роботи

 • менеджер з реклами HL

  Проведення трейд-маркетингових заходів щодо стимулювання продажів і залучення клієнтів (акції, конкурси, лотереї, ігри). Аналіз ефективності проведених акцій. Моніторинг ринку, аналіз активностей і цінової політики конкурентного середовища. Виявлення цільової аудиторії. Організація PR - проведення анкетування покупців, обробка даних і консолідація в звіт. Ведення загальної клієнтської бази (для розсилки смс-повідомлень про акції). Проведення рекламних кампаній для відкриття нових магазинів (промо-акції, зовнішня реклама, реклама в транспорті). Замовлення необхідної поліграфії та інших рекламних матеріалів для ТТ. Робота в програмі 1С (версія 8.3). Дисконтна програма для клієнтів і співробітників. Зворотній зв'язок з клієнтами на сторінках компанії в соц мережах, робота з сайтом мережі. Прийом дзвінків, що надходять на гарячу лінію мережі, консультація клієнтів. Створення трек-листів (музичне оформлення ТТ).

 • трейд-маркетолог Атлантбудкомплект

  Моніторинг ринку, аналіз активностей і цінової політики конкурентів. Підбір товарів для акцій, проведення акцій і аналіз їх ефективності. Аналіз продажів. Дисконтна програма. Організація PR - проведення анкетування покупців, обробка даних і консолідація в звіт. Сегментація клієнтів за різними показниками. Проведення переговорів та укладання договорів (оренда приміщень). Звіти для керівництва по будь-яким показниками. Робота в програмі 1С (версія 8.2). Перевірка правильності контенту сайту магазину.

 • Аналітик консолідованої інформації Фора

  Націнка товарів, щоденна перевірка націнки на індикативні товари, визначення переваг та недоліків цінової політики на основі моніторингів і ціноутворення в умовах конкуренції, перевірка правильності оприбуткування магазинами товарів, аналіз продажів, обробка даних за специфікаціями постачальників. Проведення акцій і аналіз їх ефективності.

Відкрити контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
Jobs.ua рекомендує переглянути: